Ungdomscupen

Ungdomscupen

Spelschema fre 4/1 -19

SpelprogramPosted by Tony Olsson Sat, December 22, 2018 23:34:43
F11
8:20 Rynninge IK - HOIF/SMÅ IF
8:40 Garphyttans IF - Örebro Syrianska IF
9:00 Finnerödja IF - Rynninge IK
9:20 HOIF/SMÅ IF - Garphyttans IF
9:40 Örebro Syrianska IF - Finnerödja IF
10:00 Rynninge IK - Garphyttans IF
10:20 HOIF/SMÅ IF - Örebro Syrianska IF
10:40 Garphyttans IF - Finnerödja IF
11:00 Örebro Syrianska IF - Rynninge IK
11:20 Finnerödja IF - HOIF/SMÅ IF

F13
12:00 HOIF/SMÅ IF - Adolfsbergs IK F07
12:20 Adolfsbergs IK F06 - Garphyttans IF
12:40 IFK Askersund - Finnerödja IF
13:00 Garphyttans IF - HOIF/SMÅ IF
13:20 Adolfsbergs IK F07 - IFK Askersund
13:40 Finnerödja IF - Adolfsbergs IK F06
14:00 Garphyttans IF - Adolfsbergs IK F07
14:20 HOIF/SMÅ IF - Finnerödja IF
14:40 Adolfsbergs IK F07 - Adolfsbergs IK F06
15:00 IFK Askersund - HOIF/SMÅ IF
15:20 Finnerödja IF - Garphyttans IF
15:40 Adolfsbergs IK F06 - IFK Askersund
16:00 Adolfsbergs IK F07 - Finnerödja IF
16:20 HOIF/SMÅ IF - Adolfsbergs IK F06
16:40 Garphyttans IF - IFK Askersund

F17
17:20 SMÅ IF/HOIF - Rynninge IK
17:40 Södertälje FK - Rävåsens IK
18:00 ÖSK Söder - Säffle FF
18:20 Rävåsens IK - SMÅ IF/HOIF
18:40 Rynninge IK - ÖSK Söder
19:00 Säffle FF - Södertälje FK
19:20 Rävåsens IK - Rynninge IK
19:40 SMÅ IF/HOIF - Säffle FF
20:00 Rynninge IK - Södertälje FK
20:20 ÖSK Söder - SMÅ IF/HOIF
20:40 Säffle FF - Rävåsens IK
21:00 Södertälje FK - ÖSK Söder
21:20 Rynninge IK - Säffle FF
21:40 SMÅ IF/HOIF - Södertälje FK
22:00 Rävåsens IK - ÖSK Söder

Scrolla nedåt på sidan för att se spelschemat för lördag 5/1 och söndag 6/1.

  • Comments(0)//odencupen.hoif.org/#post65

Spelschema lö 5/1 -19

SpelprogramPosted by Tony Olsson Sat, December 22, 2018 23:11:19
P11
8:20 HOIF - Lekebergs IF
8:40 IK Sturehov - Glanshammars IF lag 2
9:00 Glanshammars IF lag 1 - Karlstad Röd
9:20 IFK Hallsberg - Karlstad Blå
9:40 HOIF - Glanshammars IF lag 1
10:00 Karlstad Röd - Lekebergs IF
10:20 Karlstad Blå - IK Sturehov
10:40 Glanshammars IF lag 2 - IFK Hallsberg
11:00 Lekebergs IF - Glanshammars IF lag 1
11:20 IK Sturehov - IFK Hallsberg
11:40 Karlstad Röd - HOIF
12:00 Karlstad Blå - Glanshammars IF lag 2
12:20 Lekebergs IF - IK Sturehov
12:40 Glanshammars IF lag 2 - HOIF
13:00 Glanshammars IF lag 1 - Karlstad Blå
13:20 IFK Hallsberg - Karlstad Röd

P13
14:00 SMÅ IF - Lekebergs IF
14:20 HOIF - Nora BK
14:40 Sköllersta IF - SMÅ IF
15:00 Lekebergs IF - HOIF
15:20 Nora BK - Sköllersta IF
15:40 SMÅ IF - HOIF
16:00 Lekebergs IF - Nora BK
16:20 HOIF - Sköllersta IF
16:40 Nora BK - SMÅ IF
17:00 Sköllersta IF - Lekebergs IF

P15
17:40 Adolfsbergs IK - HOIF
18:00 Glanshammars/Lillkyrka IF - Frövi IK
18:20 Pålsboda Goif - Adolfsbergs IK
18:40 HOIF - Glanshammars/Lillkyrka IF
19:00 Frövi IK - Pålsboda Goif
19:20 Adolfsbergs IK - Glanshammars/Lillkyrka IF
19:40 HOIF - Frövi IK
20:00 Glanshammars/Lillkyrka IF - Pålsboda Goif
20:20 Frövi IK - Adolfsbergs IK
20:40 Pålsboda Goif - HOIF

  • Comments(0)//odencupen.hoif.org/#post64

Spelschema sön 6/1 -19

SpelprogramPosted by Tony Olsson Sat, December 22, 2018 22:49:28
P9
8:20 HOIF - IK Sturehov Blå
8:40 Hovsta - ÖSK Vit 1
9:00 ÖSK Vit 2 - IK Sturehov Röd
9:20 ÖSK Vit 1 - HOIF
9:40 IK Sturehov Blå - ÖSK Vit 2
10:00 IK Sturehov Röd - Hovsta
10:20 ÖSK Vit 1 - IK Sturehov Blå
10:40 HOIF - IK Sturehov Röd
11:00 Hovsta - ÖSK Vit 2
11:20 IK Sturehov Röd - ÖSK Vit 1
11:40 IK Sturehov Blå - Hovsta
12:00 ÖSK Vit 2 - HOIF

F9
12:40 HOIF - Adolfsbergs IK lag 1
13:00 Garphyttans IF - ÖSK Svart
13:20 ÖSK Vit - Adolfsbergs IK lag 2
13:40 ÖSK Svart - HOIF
14:00 Adolfsbergs IK lag 1 - ÖSK Vit
14:20 Adolfsbergs IK lag 2 - Garphyttans IF
14:40 ÖSK Svart - Adolfsbergs IK lag 1
15:00 HOIF - Adolfsbergs IK lag 2
15:20 Garphyttans IF - ÖSK Vit
15:40 Adolfsbergs IK lag 2 - ÖSK Svart
16:00 Adolfsbergs IK lag 1 - Garphyttans IF
16:20 ÖSK Vit - HOIF

F15
17:00 IK Sturehov - KIF Örebro
17:20 Vingåkers IF - Rynninge IK
17:40 SMÅ IF/HOIF - IK Sturehov
18:00 KIF Örebro - Vingåkers IF
18:20 Rynninge IK - SMÅ IF/HOIF
18:40 IK Sturehov - Vingåkers IF
19:00 KIF Örebro - Rynninge IK
19:20 Vingåkers IF - SMÅ IF/HOIF
19:40 Rynninge IK - IK Sturehov
20:00 SMÅ IF/HOIF - KIF Örebro

  • Comments(0)//odencupen.hoif.org/#post63

Spelschema

SpelprogramPosted by Tony Olsson Mon, December 17, 2018 07:27:03
Spelschemat för de olika klasserna är klara och har börjat skickats ut till kontaktpersonerna för de olika lagen. Klasserna F17 och P11 kommer att få sina spelscheman utskickade ikväll. Under veckan kommer vi även publicera spelscheman för de olika klasserna på den här sidan.

Om du som kontaktperson saknar ett spelschema får du kontakta Tony Olsson på tony.olsson@orebro.se eller 0707577708.

  • Comments(0)//odencupen.hoif.org/#post62

Spelprogram Fre 5/1 -18

SpelprogramPosted by Tarra Sun, December 17, 2017 18:38:17

F 04/05

8:30 HOIF - SMÅ

8:50 Sturehov - Rynninge

9:10 KIF Örebro - HOIF

9:30 SMÅ - Sturehov

9:50 Rynninge - KIF Örebro

10:10 HOIF - Sturehov

10:30 SMÅ - Rynninge

10:50 Sturehov - KIF Örebro

11:10 Rynninge - HOIF

11:30 SMÅ - KIF Örebro

P 04/05

12:30 Kolsva 1 - Sköllersta

12:50 HOIF - Kolsva 2

13:10 Glanshammar/Lillkyrka 1 - Lillån

13:30 Fellingsbro - Glanshammar/Lillkyrka 2

13:50 Sköllersta - Glanshammar/Lillkyrka 1

14:10 Kolsva 2 - Fellingsbro

14:30 Lillån - Kolsva 1

14:50 Glanshammar/Lillkyrka 2 - HOIF

15:10 Sköllersta - Lillån

15:30 HOIF - Fellingsbro

15:50 Kolsva 1 - Glanshammar/Lillkyrka 1

16:10 Kolsva 2 - Glanshammar/Lillkyrka 2

16:30 4:an Grp A - 4:an Grp B

16:50 3:an Grp A - 3:an Grp B

17:10 2:an Grp A - 2:an Grp B

17:30 Final 1:an Grp A - 1:an Grp B



  • Comments(0)//odencupen.hoif.org/#post57

Spelprogram Lör 6/1-18

SpelprogramPosted by Tarra Sun, December 17, 2017 18:34:56

F 06/07

9:00 HOIF - Garphyttan

9:20 Adolfsberg - Hallsberg

9:40 Askersund - Garphyttan

10:00 Adolfsberg - HOIF

10:20 Hallsberg - Askersund

10:40 Garphyttan Adolfsberg

11:00 HOIF - Hallsberg

11:20 Askersund - Adolfsberg

11:40 Hallsberg - Garphyttan

12:00 HOIF - Askersund

F 08/09

13:00 HOIF - Garphyttan

13:20 Rynninge - Marieberg

13:40 ÖSK - Garphyttan

14:00 Rynninge - HOIF

14:20 Marieberg - ÖSK

14:40 Garphyttan - Rynninge

15:00 HOIF - ÖSK

15:20 Marieberg - Garphyttan

15:40 ÖSK- Rynninge

16:00 HOIF - Marieberg

F 02/03

17:30 SMÅ/HOIF - Rynninge

17:50 Skyllberg/Askersund - Dingtuna

18:10 QBIK 1 - QBIK 2

18:30 SMÅ/HOIF - Dingtuna

18:50 Rynninge - QBIK 1

19:10 Skyllberg/Askersund - BIK 2

19:30 QBIK 1 - Dingtuna

19:50 Rynninge - QBIK 2

20:10 SMÅ/HOIF - QBIK 1

20:30 Rynninge - Skyllberg/Askersund

20:50 QBIK 2 - SMÅ/HOIF

21:10 Dingtuna - Rynninge

21:30 QBIK 1 - Skyllberg/Askersund

21:50 QBIK 2 - Dingtuna

22:10 SMÅ/HOIF - Skyllberg/Askersund




  • Comments(0)//odencupen.hoif.org/#post56

Spelprogram Sö 7/1-18

SpelprogramPosted by Tarra Sun, December 17, 2017 18:19:58

P 08/09

8:30 HOIF - Östra Almby Vit,

8:45 Vretstorp - Östra Almby Grön

9:00 Karlstad Röd - Glanshammar Blå

9:15 Glanshammar Röd - Karlstad Vit

9:30 Östra Almby Vit - Karlstad Röd

9:45 Östra Almby Grön - Glanshammar Röd

10:00 Glanshammar Blå - HOIF

10:15 Karlstad Vit - Vretstorp

10:30 Karlstad Röd - HOIF

10:45 Glanshammar Röd - Vretstorp

11:00 Glanshammar Blå - Östra Almby Vit

11:15 Karlstad Vit - Östra Almby Grön

11:30 HOIF - Vretstorp

11:45 Östra Almby Grön - Glanshammar Blå

12:00 Karlstad Röd - Glanshammar Röd

12:15 Karlstad Vit - Östra Almby Vit

12:30 Östra Almby Grön - Karlstad Röd

12:45 Karlstad Vit - HOIF

13:00 Vretstorp - Glanshammar Blå

13:15 Glanshammar Röd - Östra Almby Vit

P 06

14:15 HOIF - SMÅ

14:30 Hallsberg Blå - Degerfors

14:45 Hallsberg Vit - Sköllersta

15:00 Degerfors - HOIF

15:15 SMÅ - Hallsberg Blå

15:30 Sköllersta - Degerfors

15:45 HOIF - Hallsberg Vit

16:00 SMÅ - Sköllersta

16:15 Hallsberg Blå - HOIF

16:30 Degerfors - Hallsberg Vit

16:45 Hallsberg Blå - Sköllersta

17:00 Degerfors - SMÅ

17:15 HOIF - Sköllersta

17:30 SMÅ - Hallsberg Vit

17:45 Hallsberg Vit - Hallsberg Blå





  • Comments(0)//odencupen.hoif.org/#post55

Spelprogram 2016

SpelprogramPosted by Tarra Thu, December 10, 2015 20:54:11

Spelprogrammen

Måndag 4/1 F 02

09.00 HOIF - SMÅ

09:25 Askersund - Rynninge

09:50 Vingåker - HOIF

10:15 SMÅ - Askersund

10:40 Rynninge - Vingåker

11:05 HOIF - Askersund

11:30 SMÅ - Rynninge

11:55 Askersund - Vingåker

12:20 Rynninge - HOIF

12:45 Vingåker - SMÅ

Måndag 4/1 F 04

13:15 HOIF - Sturehov

13:40 SMÅ - ÖSK

14:05 Rynninge - Adolfsberg svart

14:30 Eker - Adolfsberg gul

14:55 Sturehov - Rynninge

15:20 ÖSK - Eker

15:45 Adolfsberg svart - HOIF

16:10 Adolfsberg gul - SMÅ

16:35 Rynninge - HOIF

17:00 ÖSK -Adolfsberg gul

17:25 Sturehov - Adolfsberg svart

17:50 Eker - SMÅ

18:15 4:an Grupp A - 4:an grupp B

18:40 3:an Grupp A - 3:an grupp B

19:05 2:an Grupp A - 2:an grupp B

19:30 Final 1:an Grupp A - 1:an Grupp B

Tisdag 5/1

F 06 ej klar

Tisdag 5/1 P 04

13:30 HOIF - Sköllersta

13:55 Skyllberg - Fellingsbro

14:20 Lillån - HOIF

14:45 Sköllersta - Skyllberg

15:10 Fellingsbro - Lillån

15:35 HOIF - Skyllberg

16:00 Sköllersta - Fellingsbro

16:25 Skyllberg - Lillån

16:50 Fellingsbro - HOIF

17:15 Lillån - Sköllersta

Onsdag 6/1 Dam

09:00 HOIF - Skyllberg 1

09:25 Garphyttan - Sköllersta

09:50 Grönbo - Sorrellanza

10:15 Pars - Skyllberg 2

10:40 HOIF - Grönbo

11:05 Sköllersta Skyllberg 2

11:30 Sorrellanza - Skyllberg 1

11:55 Garphyttan - Pars

12:20 HOIF - Sorrellanza

12:45 Skyllberg 2 - Garphyttan

13:10 Skyllberg 1 - Grönbo

13:35 Pars - Sköllersta

14:00 Påbörjas slutspelet










  • Comments(1)//odencupen.hoif.org/#post45
Next »